Sprendimai

Saulės elektrinės įrengimo sprendimų yra labai daug – saulės elektrinė ant stogo, žemės, integruota saulės elektrinė, stoginė automobiliui ir t.t. Viskas priklauso nuo jūsų elektros energijos vartojimo poreikių, taip pat nuo saulės elektrinei keliamų technologinių, saugumo ir estetinių reikalavimų. Mes padėsime išrinkti vietą saulės elektrinei ir tinkamą sprendimą.


Apie įrangą


  • FOTOVOLTINIAI MODELIAI

    Esame “REC Group” (Norvegija) modulių gamintojo atstovai Lietuvoje, kurie yra tarp TOP 10 stipriausių ir daugiausiai parduodamų fotovoltinių modulių gamintojų visame pasaulyje. Moduliai pasižymintys išskirtine kokybe, leidžia gamintojui suteikti 25 metų produkto garantiją ir net iki 85,5 % efektyvumo garantiją 25-ais gamybos metais. Daugiau apie gamintoją galite pasiskaityti – čia.


  • INVERTERIAI

    Saugumas, ilgaamžiškumas bei inovatyvumas yra pagrindiniai kriterijai, kuriuos galime rasti mūsų atstovaujamuose “SolarEdge” (Izraelis) gamintojo įtampos keitikliuose (inverteriuose). Įrenginiams suteikiama 12-os metų standartinė garantija su galimybe prasitęsti iki 20 ar 25 metų. Daugiau apie gamintoją galite pasiskaityti – čia.


  • KONSTRUKCIJOS

    Dirbame su vienais didžiausių saulės elektrinėms skirtų konstrukcijų gamintojų visame pasaulyje: „VanDerValk“ (Olandija) bei „Aerocompact“ (Austrija) . Gamintojai suteikia iki 25 metų produkto garantiją konstrukcinėms dalims.

Mitai apie saulės elektrines

ČIA NEPAKANKA SAULĖS

KENKIA BUITINEI ĮRANGAI

PRITRAUKIA ŽAIBĄ

KENKIA APLINKAI
IR SVEIKATAI

Mitas, kuris yra sugriautas gamybos efektyvumo rezultatais ir didesniu nei 1000kWh/kW elektros gamybos rodikliu. Saulės elektrinės pagamintą elektros energiją įtampos keitiklis (inverteris) paverčia į standartinę (kintamą). Kaip ir žaibolaidžiai ir kitos metalinės konstrukcijos, taip ir saulės elektrinės papildomai netraukia žaibo ir yra apsaugotos nuo žaibo iškrovos. Saulės elektrinėse pagaminta elektros energija neteršia gamtos ir neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų sveikatai.
+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Būkite pirmieji sužinoję apie artėjančią paramą. Viskas ką Jums reikia padaryti, palikti savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

Esu: