Integruota saulės elektrinė

Į pastatus integruotos saulės elektrinės (angl. BiPV – building integrated photovoltaics) – ne tik saulės energetikos ateitis, bet ir neišvengiamas naujų modernių pastatų elementas. Šiuos sprendimus šiuolaikiškuose pastatuose galime pritaikyti jau šiandien.

Integruota į namo stogą arba fasadą saulės elektrinė montuojama į pastatą ir naudojama kaip dalinis pastato paviršius, visiškai pakeičiantis pastato stogo dangos ar fasado apdailos plotą užtikrinant pastato apsaugą nuo atmosferos poveikio (lietaus, sniego, vėjo). Pašalinus tokio tipo saulės elektrinę iš esmės būtų pažeista pastato apsauga nuo atmosferos poveikio.

Integruotų saulės elektrinių sprendimai gali būti pritaikomi įvairių pastatų (gyvenamųjų, komercinių, šiltnamių ar kt.) stoguose, fasaduose ar kituose architektūriniuose elementuose.

Tokio tipo elektrinės Lietuvoje tapo patrauklios, kai Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu nuo 2015 m. kovo 02 d. įsigaliojo Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pataisos, skatinančios steigimą saulės šviesos elektrinių, kurių visa jose pagaminama elektros energija yra suvartojama namų ūkyje pagal dvipusės apskaitos principus. Daugiau tokio tipo elektrinių įrengimo pasiūlymų rasite čia.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Esu:

Jeigu pasirinkote šį sprendimą

Užpildykite apačioje esančią
kontaktinę formą ir gaukite 
detalų pasiūlymą
+

Gaukite nemokamą konsultaciją

Būkite pirmieji sužinoję apie artėjančią paramą. Viskas ką Jums reikia padaryti, palikti savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

Esu: